Zalety programu

Na rynku dostępnych jest wiele programów przeznaczonych dla klubów sportowych. Możemy jednak wymienić kilka zalet oprogramowania KEXI, które sprawiają, że jest ono lepsze od propozycji konkurencyjnych firm.

Po pierwsze, KEXI to oprogramowanie nowoczesne i funkcjonalne. Dzięki mechanizmom administracyjnym możliwe jest wyznaczenie schematu działania kluby oraz zasad obsługi klienta i sprzedaży karnetów. Co bardzo ważne, precyzyjne raporty i analizy wskazują, jaka jest aktualna kondycja obiektu.

Kolejną ważną zaletą oprogramowania KEXI jest bezpieczeństwo. Użytkownik sam decyduje, gdzie ma być zlokalizowana baza danych. Może to być zarówno komputer firmowy, jak i zewnętrzny serwer www. Dzięki systemowi automatycznego tworzenia kopii zapasowych nie ma ryzyka utraty utworzonych baz danych. Jednocześnie nie trzeba obawiać się tego, że poufne informacje trafią do osób trzecich.

Trzecia istotna kwestia to wsparcie techniczne. Użytkownicy oprogramowania KEXI mogą korzystać z pomocy konsulentów online przez 24 godziny na dobę. Klient ma także zapewnione wsparcie podczas wdrażania oprogramowania.

Na koniec warto wspomnieć o korzystnych warunkach cenowych. Niezdecydowani mają możliwość skorzystania z bezpłatnej wersji testowej oprogramowania KEXI. Wszystkie aktualizacje klient otrzymuje bezpłatnie, dlatego nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów w trakcie użytkowania programu.

Zachęcamy do uważnego zapoznania się z oprogramowanie KEXI oraz do skorzystania z proponowanej bezpłatnej wersji próbnej.