Moduł finansowo-księgowy

Prowadzenie księgowości to monotonna i czasochłonna praca, natomiast powierzenie jej specjalistom wiąże się z kosztami. Z tego względu w oprogramowaniu KEXI nie mogło zabraknąć modułu finansowo-księgowego, który znacznie przyśpiesza i ułatwia pracę w klubach sportowych.

Program KEXI umożliwia szybkie księgowanie, a jednocześnie tworzy przejrzyste wydruki ksiąg i ewidencji. Przy jego pomocy można utworzyć rozbudowane zestawienie, opierając się na wprowadzonych do programu danych. Oznacza to, że możliwe jest przeprowadzenie analizy księgowości w oparciu o dowolne kryteria i w dowolnym czasie. Co bardzo ważne, przy pomocy modułu finansowo-księgowego programu KEXI można tworzyć i edytować deklaracje VAT, a także ewidencje zapłaconych zaliczek podatkowych, zapłaconego podatku VAT i składek ZUS. Program jest w stanie samodzielnie wyliczyć wysokość należnej zaliczki na podatek, tak więc nie trzeba dokonywać żadnych skomplikowanych obliczeń. Moduł został przygotowany w taki sposób, aby mogli korzystać z niego także pracownicy klubu fitness bądź innego obiektu sportowego, którzy chcą szybko i bez komplikacji złożyć zeznanie podatkowe. Podobnie jak w przypadku wszelkich innych modułów, klient ma zapewniony bezpłatny dostęp do aktualizacji.

 

Moduł finansowo-księgowy oprogramowania może być wykorzystywany nie tylko w klubach sportowych, lecz także we wszystkich innych przedsiębiorstwach. Obecnie korzystają z niego między innymi kluby fitness, parki wodne, solaria, salony SPA oraz sklepy z odżywkami i suplementami diety.